Arkadiusz Gondro - serwis łuczniczy ArGon
ul. Partyzancka 109
45-801 Opole
NIP: 9910430222
REGON: 161516530


Cięciwy do łuków bloczkowych. 

 

Jesteśmy zapalonymi łucznikami, fascynuje nas perfekcja techniczna. 

 

Łukami bawiliśmy się od dziecka i bawimy się nadal. Niestety "zabawki" też czasami się psują. Postanowiliśmy skrócić do minimum czas oczekiwania na naprawę naszego sprzętu. W tym celu zgromadziliśmy całkiem pokaźną kolekcję urządzeń, które nam to ułatwią. W tym momencie nastawieni jesteśmy na produkcję najlepszej jakości cięciw do łuków bloczkowych dostępnych w naszym kraju. W materiały zaopatrujemy się bezpośrednio u producenta ( BCY Fibers ), z którym to też uzgadniamy szczegóły dosyć skomplikowanego procesu produkcji okablowania naszych bloczków. Każdy etap produkcji jest szczegółowo kontrolowany, wszelkie zmiany w procesie produkcji są najpierw dokładnie sprawdzane na naszych własnych łukach. 

Wykonujemy także cięciwy do łuków tradycyjnych z materiału B-55 (realizujemy w tym przypadku jedynie zamówienia hurtowe minimum 50szt z jednego wymiaru) oraz cięciwy do łuków sportowych z materiału 452x (minimalne zamówienie 10szt z jednego wymiaru)

 

Robimy cięciwy praktycznie do wszystkich łuków nie wliczając w to łuków z gatunku "COBRENSIS" ze stalowymi kablami.

Wszystkie wykonywane przez nas cięciwy mierzone są zgodnie ze standardami AMO.

 

Prototyp owijarki CNC okazał się trafionym w 100% pomysłem. 

Maszyna CNC projekt: Adam Cymkiewicz, wykonanie ArGon oprogramowanie: Margol

Więc postanowiliśmy zainwestować kolejne pieniądze i czas aby stworzyć kolejną sztywniejszą, silniejszą, dokładniejszą i szybszą maszynę. 

           

 
Maszyna CNC projekt: Adam Cymkiewicz, wykonanie ArGon oprogramowanie: STER SYSTEM Sebastian Kałdus

 

Na jakość naszych cięciw wpływa nie tylko nasze doświadczenie ale również jakość sprzętu, na którym pracujemy. Nasze maszyny przewyższają sztywnością oraz precyzją wykonania wszelkie dostępne na rynku maszynki do cięciw. 

 

 

Dokładamy wszelkich starań aby nasze cięciwy były najlepsze na rynku. Stabilizujemy je pod odpowiednim obciążeniem
tak aby po założeniu na łuk nie trzeba było się wstrzeliwać całymi dniami w ustawienia łuku. Obecnie nasze cięciwy umiejętnie założone wymagają jedynie kilku strzałów, po których można zakładać peepa i robić dalszy tuning sprzętu.